1. triada gre v šolo

Dragi otroci,

kot ste izvedeli že od svojih razredničark in verjetno tudi iz medijev, se v torek, 26. 1. 2021 ponovno vračamo v šolske klopi. Učitelji RaP-a se že veselimo. Kaj pa vi?

Ker pa se bodo v šolo vrnili le učenci 1. triade, smo učitelji RaP aktiva za ostale učence, ki ostajajo še vedno doma, ponovno pripravili RaP program. Upamo pa seveda, da se tudi ostali učenci kmalu vrnejo v šolo.

RaP na daljavo – 11. teden

Pravljica za ta teden je…

Josip Ribičič: Miškolin

Pravljica Miškolin govori o mišku s človeškimi lastnostmi, navadami in običaji. Razvajeni Miškolin se dolgočasi, ker še ne sme iz stanovanja, saj se mora prej naučiti vseh prebrisanosti in spretnosti, ki jih mora znati vsaka prava miš. Ko pa teta Sivopetka prinese k miškonovim svojo hčerko Mišo, se za Miškolina začnejo težave.

Vas zanima kakšne? Poslušajte pravljico in boste izvedeli.